Oskar L. Hansen A/S - Din glassmester i Halden
Riis Bilglass

Ansatte

20. november 2017
Jørn R. Hansen
Glassmester og daglig leder
jorn@olh.no
Kristoffer K. Hansen
Glassmester
kristoffer@olh.no
Joakim A. Arnesen
Glassmontør
joakim@olh.no
Glenn Skibsted
Rammemaker
glenn@olh.no
Michal Kajzer
Glassmontør
michal@olh.no
Jan Adam Kajzer
Bilglassmontør
jan@olh.no
Knut Munch
Rammemaker
knut@olh.no


 



Åpningstider

Glassverksted og Riis bilglass:

Mandag - fredag:
08:00 - 16:00
 
 

Rammeverksted:

Mandag - fredag:
09:00 - 16:00
Lørdag:
10:00 - 14:00
OBS: Lørdager holder vi sommerstengt 15. juni til 15. august
 
Stengt:
Påske- og pinseaften, samt 1. og 2. påske- og pinsedag.

Artikler